Logo AKM

Advokátní kancelář MAJER AKM

Advokátní kancelář

Právní poradna - dotazy

Sekce pro dlužníky

post@akmajer.cz

Call centrum:
+ 420 236 034 236

ID datové schránky:
zsdgx8h

kancelář PRAHA
Vyskočilova 1326/5
140 00 Praha 4
fax: + 420 236 034 200

kancelář PLZEŇ
Úslavská 752/33
326 00 Plzeň
fax: + 420 236 034 265

O nás

AKM MAJER & PARTNERS

nabízí jako veřejně prezentovaná asociovaná ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ všem klientům i veřejnosti právní služby týmově poskytované pod logem AKM.

AKM MAJER & PARTNERS zajišťuje pro své partnery a pro jejich klienty podporu jejich podnikatelské, privátní i společenské činnosti.  

AKM MAJER & PARTNERS reprezentuje trvale spolupracující advokáty pod vedením řídícího partnera, advokáta JUDr. Romana Majera. Partneři se připojují jako trvale spolupracující advokáti nebo advokátní kanceláře. Všichni partneři společně usilují o vlastní nezávislost advokátů spojenou s výhodami zařazení do velkého týmu právníků a ostatních odborníků s cílem sjednoceného dlouhodobého poskytování moderních právních služeb s kontinuitou správných tradic výkonu advokacie v České republice.

AKM MAJER & PARTNERS garantuje podnikatelsky stabilní zázemí a vytváří podmínky nezbytné pro nezávislý výkon advokacie i pro zajištění vysoké kvality právních služeb.

Společný partnerský tým AKM umožňuje poskytovat komplexní právní služby pro podnikatelskou i civilní klientelu, jakož i pro veřejný sektor v České republice i v zahraničí.

Společný profesní tým AKM i jeho partneři již získali silnou pozici na trhu právních služeb v České republice, zejména přední pozici v oblasti procesního nápadu sporů o peněžité pohledávky.

Společný profesní tým AKM i jeho partneři tak nabízejí všem klientům i veřejnosti individuální i obecná právní řešení směřující k praktickému vyřešení zadaných úkolů.

TýmJUDr. Roman Majer
Řídící partner, advokát

 
 
TýmMgr. Ing. Jiří Johánek
Vedoucí partner, advokát

 
 
TýmMgr. Lukáš Pospíšil
Vedoucí partner, advokát

 
 
TýmMgr. Martin Vostracký
Vedoucí partner, advokát

 
TýmMgr. Jitka Dolejšová
výkonný ředitel

 
 
 

 
kancelář PRAHA

Vyskočilova 1326/5
140 00 Praha 4
fax: +420 236 034 200